Dom Pomocy Społecznej w Tolkmicku zostaje otwarty dla osób odwiedzających swoich najbliższych.
Uprzejmie informuję, że od 1 marca 2022 roku Dom Pomocy Społecznej w Tolkmicku zostaje otwarty dla osób odwiedzających swoich najbliższych.
Odwiedziny odbywać się będą pod pewnymi warunkami:
- Odwiedziny będą możliwe po uprzednim umówieniu wizyty z pracownikiem socjalnym i ustaleniu godziny odwiedzin, przy zachowaniu wzmożonego reżimu sanitarnego.
- Do budynku będzie można się dostać wyłącznie główną bramą, a liczba osób odwiedzających będzie ograniczona.
- Każda osoba wchodząca do budynku Domu będzie musiała poddać się pomiarowi temperatury ciała oraz posiadać obowiązkowo środek ochrony osobistej w postaci maseczki.
- Obowiązkowa dezynfekcja rąk. W głównym wejściu na parterze stoi automatyczny dozownik z płynem do dezynfekcji rąk, każda osoba wchodząca do budynku ma obowiązek zdezynfekowania rąk.
- Odwiedziny odbywać się będą w godzinach ustalonych przez pracownika w godzinach odwiedzin od 10.00 do godz.17.00.
- Nie ma możliwości korzystania przez odwiedzających z pokoju gościnnego.
Telefon w sprawie odwiedzin 55 2316163 wew. 26 lub 55 2316178 wew.26 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30.
Z poważaniem
Anna Kurszewska
Dyrektor DPS w Tolkmicku